Drodzy Uczniowie! Drodzy Rodzice! – STREFA UCZNIA

Czy podoba Wam się SKLEPIK – STREFA UCZNIA? Czy lubicie spędzać tam czas? Czy chcielibyście więcej takich miejsc w szkole, w których możecie miło i wygodnie zrelaksować się podczas przerw?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno pytanie, to chcemy zaprosić Cię do współpracy przy realizacji kolejnego projektu Samorządu Uczniowskiego VIII LO:

STWORZENIA NOWEJ STREFY UCZNIA na I piętrze przy pokoju nauczycielskim.

W tym celu planujemy zorganizować kiermasz ciast i sałatek podczas którego będziemy zbierać środki na remont tej przestrzeni. Zebrane środki będą realnym wsparciem dla uczniów i szkoły. W miarę możliwości finansowych szkoły również zostaną przekazane środki z budżetu, co zadeklarował Pan Dyrektor.

Kiermasz odbędzie się w przyszły piątek tj. 23.02.2024 r.

Prosimy, żeby osoby chętne do współpracy, tj takie które przyniosą ciasto lub sałatki na kiermasz o kontakt z p. prof. Moniką Sujką, sala 34.

Prośbę naszą kierujemy też do Państwa Rodziców i Opiekunów naszych uczniów: jeśli chcieliby Państwo wesprzeć naszą akcję, uprzejmie prosimy o dobrowolne wpłaty na konto Rady Rodziców:

84 1240 1503 1111 0010 5220 8334 z dopiskiem STREFA UCZNIA, w terminie do dnia 25 lutego 2024 r.

Razem możemy więcej! Każde wsparcie jest nieocenione .

Jednocześnie dziękujemy Państwu za okazywane serce i świadczoną pomoc.

Rada Samorządu Uczniowskiego VIII LO w Lublinie
Dyrektor VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie