klasa IA – influencersko-psychologiczna

Rozszerzenia:

• informatyka albo biologia (do wyboru dla ucznia)

Przedmioty uzupełniające:

• psychologia
  • techniki influencerskie

2 język obcy do wyboru:

• język hiszpański
  • język niemiecki

Charakterystyka klasy:

• Proponowana oferta zajęć w tej klasie dedykowana jest uczniom, którzy chcą poznać tajniki technik influencerskich, podstawy marketingu i psychologii, oparte o przygotowany autorski program nauczania.
  • Dzięki nabytym wiadomościom i umiejętnościom nauczysz się pozytywnie kreować swój wizerunek oraz tworzyć odpowiedzialnie kulturę w sieci Internet.
  • Uczniowie biorą udział w warsztatach psychoedukacyjnych, poznają zagadnienia związane z ludzką psychiką i relacjami międzyludzkimi.
  • Mają także możliwość uczestniczenia w warsztatach dziennikarskich prowadzonych przez pracowników naukowych Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS  oraz KUL, które objęły klasę swoim patronatem.
  • Uczniowie tej klasy mogą brać udział w zajęciach animacyjnych, projektach, stosować zdobytą wiedzę i umiejętności w praktycznych działaniach.
  • Klasa atrakcyjna szczególnie dla przyszłych influencerów,  studentów psychologii, pedagogiki, socjologii, filologii angielskiej, informatyki lub biologii.

Punktowane przedmioty:

• język polski
  • matematyka
  • informatyka albo biologia (zgodnie z wyborem ucznia)