Dzień Otwartych Drzwi

14 lutego do naszej szkoły zaprosiliśmy uczniów klas ósmych na Dzień Otwartych Drzwi. Nasi goście chętnie korzystali z atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy.

Podczas pokazów można było poznać tajniki przedmiotów przyrodniczych a także zagrać w matematyczne gry czy sprawdzić znajomość geografii i biznesu w tematycznym escape roomie.

Nauczyciele języków obcych przygotowali ciekawe quizy i zabawy a humaniści zaprezentowali szeroką ofertę przedmiotów uzupełniających – od dziennikarstwa i psychologii mediów po edukację teatralną.

Oczywiście można też było zwiedzić szkołę i obejrzeć ciekawe tematyczne wystawy – między innymi historyczną, poświęconą kulturze Cesarstwa Rzymskiego i porozmawiać z licealistami i nauczycielami.

Atmosfera była bardzo przyjazna, o czym świadczą uśmiechy na twarzach gości i gospodarzy.

Zapraszamy ponownie do naszej szkoły!